Birių krovinių gabenimas

Apie birių krovinių gabenimą išmanome viską – dirbame jau nuo 2011 metų. Vežame visus birius krovinius: žvyrą, juodžemį, skaldą, grūdus, trąšas, gruzą ir kt. Aktyviai darbuojamės su tokiomis įmonėmis, kaip AB „Kauno tiltai“, AB „Eurovia“, didieji grūdų gamintojai Lietuvoje, taip pat dirbome prie didelių strateginių objektų statybos, tokių kaip „Rail Baltica“ projektas.

 

Birūs kroviniai – tai nesupakuoti, dažniausiai smulkios frakcijos (nuo ~0,2 mm) kroviniai, kuriems pergabenti reikalingos sandarios talpos. Tokiais kroviniais dažniausiai yra vadinami visi nelipnūs, smulkios frakcijos ir neskysti kroviniai, tokie kaip grūdai, smėlis, žvyras, skalda ir t.t., kurie nėra supakuoti. Mes siūlome birių krovinių vežimą dideliais kiekiais savo nuosavu transportu su savivartėmis priekabomis. Savivarčio priekabos talpa yra 33-38 m³, maksimalus svoris – 28 tonos. Birūs kroviniai yra pakraunami per viršų specialiai pritaikyta krovimo technika, o iškraunami per galinį dangtį, pakėlus savivarčio priekabą. Birias medžiagas gabename visoje Lietuvoje, galime transportuoti ir į kaimynines Europos sąjungos valstybes.

 

Jei ieškote, kas greitai ir patikimai pervežtų birius krovinius – esame pasirengę Jums padėti! Visada esame lankstūs visiems klientų poreikiams, garantuojame maksimaliai saugų, greitą ir kokybišką paslaugos atlikimą bei galime pasiūlyti konkurencingiausias kainas šalyje.

Gabename:

Statybines medžiagas

Žvyrą, smėlį, juodžemį,
skaldą ir pan.

Ūkininkų produkciją

Grūdus, bulves, runkelius
ir pan. produktus

Trąšas, chemikalus

Trąšas, birias chemines medžiagas
pramonei, gamybai ir pan.

Atliekas

Visų tipų birias atliekas,
statybinį „gruzą“ ir pan.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Krovinių surinkimai bei pristatymai „nuo durų iki durų“
  • Patogus birių krovinių pristatymas sunkvežimiais su savivartėmis priekabomis
  • Krovinių pristatymas Lietuvoje per 24 valandas
  • Priekabų talpa – nuo 33m³ iki 38 m³, maksimalus krovinio svoris – 28 t
  • Turime didelį sunkvežimių autoparką – galime pervežti didelius krovinių kiekius per trumpą laiką
  • Galime atvežti reikalingų birių statybinių medžiagų – turime platų tiekėjų tinklą